12. 11. 2019 s doktorem Tomášem Šebkem

Cena vstupenky činí 500 Kč, přičemž výtěžek z této akce bude poskytnut na konto sdružení Mediuka, jehož prostřednictvím Tomáš Šebek podporuje studenta medicíny z Haiti.

Vaši účast prosím potvrďte co nejdříve , a to prostřednictvím registračního formuláře dostupného na tomto odkazu. Kapacita je omezena na 40 účastníků, po jejím naplnění budou registrace uzavřeny.

Příští setkání proběhne 

v úterý 12. listopadu 2019 od 17,00 hodin s doktorem Tomášem Šebkem v prostorách společnosti Aspironix, s.r.o., Hradčanské náměstí 12, 118 00 Praha 1


Následující diskuze proběhne s:

MUDr. Tomášem Šebkem

vystudoval britskou Teesside University a žil v Londýně a Kalifornii. Nedávno prodal izraelsko - americké firmě NICE technologický startup Brand Embassy, který pomáhá mnoha Fortune 500 firmám se zlepšováním zákaznické péče. V minulosti vybudoval, později prodal digitální reklamní agenturu a založil, následně úspěšně položil firmu na distribuci software. Nedávno také publikoval knihu, která řeší otázky vlivu umělé inteligence na lidský faktor, pod názvem "Zákaznická péče v transhumanní době".  Ve volném čase tlačí po horách kočárek s dvojčaty, jezdí na kole se svým synem nebo náruživě čte knihu.